Kuvatud on postitused sildiga meie. Kuva kõik postitused
Kuvatud on postitused sildiga meie. Kuva kõik postitused

esmaspäev, 4. august 2008

Perepilt

Täna Mechelenis Vrijbroekparkis

teisipäev, 22. juuli 2008

Kolm põlvkonda

Kolm põlvkonda said kokku Mechelenis. Pildile jäid ühtaegu kaks isa, kaks poega, lapselaps ja vanaisa.

laupäev, 31. mai 2008

Tähtpäevade kuu

Maikuus oli meil lausa viis tähtpäeva: kõigepealt täitus meil 4 aastat Belgiasse elama asumisest, seejärel sai Arlo 2-kuuseks, järgnesid Anu ja Taavi sünnipäevad ning kõige lõpuks sai meie blogi 2-aastaseks.

Temaatiline sünnipäevavein

pühapäev, 13. aprill 2008

neljapäev, 27. märts 2008

Astronaut ja kuulitõukaja

Pildid on tehtud sel esmaspäeval, sama fotosessiooni ajal kui passipildidki.

Astronaut

Kuulitõukaja

kolmapäev, 26. märts 2008

Esmaspäevased tegemised

Esmaspäeval oli Belgias lihavõttepühade tõttu vaba päev ja teisel pool tänavat elavad meie maja omanikud olid otsustanud lähemad naabrid külla kutsuda, et naabritevahelist sõprust tugevdada. Võtsime Arlo süles kaasa ja läksime meiegi. Külalisi oli ehk 7-8 pere jagu, tervitati-tutvuti, sooviti häid pühi ja aeti juttu. Tervitusnapsuks oli šampanja ja suupisteteks kõik see, mille külalised olid kostiks kaasa toonud. Arlo osutus 20 päeva vanusena tänava noorimaks ja ei jäänud pikkuse poolest just palju alla vanuselt järgmisele, 3-kuusele poisipõnnile. Küll aga oli 3-kuune poiss tunduvalt kogukam ja raskem.

Tagasi koju jõudes kasutasime juhust, et Arlost passipildid teha. Kes väikesest lapsest üritanud pilte teha, teab, kui raske on panna last avatud silmadega ja kinnise suuga otse kaamerasse vaatama. Sekundi murdosaks see ka õnnestus.

pühapäev, 16. märts 2008

Pilte Arlost

Ühepäevane Arlo isa süles

Silt palatiuksel

8. märts — haiglast koju

Esimene uni oma voodis

Esimene vanniskäik

Reedel käisime Mecheleni linnavalitsuses Arlo sündi registreerimas. Belgias on selleks aega 15 päeva. Pilt on tehtud linnavalitsuse hoone ees pärast sünnitunnistuse kättesaamist.

10-päevane Arlo

teisipäev, 4. märts 2008

Nüüdsest kolmekesi

Täna hommikul sündis meie perre poeg, kes sai nimeks Arlo Leon. Pildil on Anu ja pooleteise tunni vanune Arlo sünnituspalatis.

pühapäev, 17. veebruar 2008

Tuleb üks neiuke

Tuleb üks neiuke, järelikult tuleb ühelt poolt! Kui tuleks kaks neiukest, siis tuleksid kahelt poolt! Aga seekord tuleb üks — tuleb ühelt poolt!

«Armastus kolme apelsini vastu»

2003—2008

pühapäev, 10. veebruar 2008

Triibulised

Viimased 3 päeva on meil väga soojad ilmad olnud, sellised, mis kohe kutsuvad välja. Täna siis jõudsime niikaugele, et natukene loodusesse jalutama minna. Suunaks võtsime Mechelse Broek'i, mis on meie juurest mõne kilomeetri kaugusel asuv lindude looduskaitseala. Paraku polnud selline hea mõte ainult meil, vaid ka väga paljudel teistel inimestel: koera- või lapsekärujalutajatel, linnuvaatlejatel, pildistajatel, jalgratturitel, kalameestel või niisama nautlejatel. Sealsel loodusrajal oli liiklus vahepeal tihedam kui pühapäevasel Mecheleni peatänaval. Siiski oli tore, sest päike oli mõnus, nägime palju linde ja saime endast kahekesi pilti teha.

neljapäev, 31. jaanuar 2008

Kui sa kolmel koival kolgerdad

Mikamaka kortsutas kulmu, tõmbas piibust sügava mahvi ja vaatas taevasse nagu alati, kui ta midagi väga tähtsat tahtis ütelda.

«Kui sa kolmel koival kolgerdad, ega sa siis koimalt pukra ei pääse.»

Väike tüdruk jäi talle, suu ammuli, otsa vahtima.

«Sellest ma ei saa küll mitte mõhkugi aru,» ütles ta hapu näoga.

Mikamaka hoidis nimetissõrme püsti.

«Küll sa hakkad aru saama,» ütles ta, «hihihii, hehehee!»

Ervin Lázár
«Seitsmepäine haldjas»

esmaspäev, 31. detsember 2007

neljapäev, 6. detsember 2007

Art-Event 2007: kahekesi pildil

Siin me oleme, kahekesi oma messiboksis fotode keskel. Pildistas minu doktoritöö juhendaja Chris.

teisipäev, 8. mai 2007

Kõrgele üles!

Taavi tõstis mind täna õige arvu kordi kõrgele-kõrgele. Ega see väga raske vist olnudki, sest me olime sel ajal vees:) Käisime Lieris asuvas veekeskuses, kus lisaks ujumisele saab mägijõest alla lasta ja saunas käia. Väga vahva!

esmaspäev, 29. mai 2006

Esimene sissekanne

Nonii, nüüd on see siis tehtud. Meil ka oma blogi. Kuigi täitsa uskumatu tundub. Aga vähemasti on nüüd lootus, et aeg-ajalt mõni foto või kirjatükk meie tegemistest ka huvilisteni jõuab.