esmaspäev, 4. august 2008
teisipäev, 22. juuli 2008
Kolm põlvkonda
Kolm põlvkonda said kokku Mechelenis. Pildile jäid ühtaegu kaks isa, kaks poega, lapselaps ja vanaisa.
22:50 | Teemad: külalised, Mechelen, meie | 0 kommentaari
laupäev, 31. mai 2008
Tähtpäevade kuu
Maikuus oli meil lausa viis tähtpäeva: kõigepealt täitus meil 4 aastat Belgiasse elama asumisest, seejärel sai Arlo 2-kuuseks, järgnesid Anu ja Taavi sünnipäevad ning kõige lõpuks sai meie blogi 2-aastaseks.
23:58 | Teemad: meie | 0 kommentaari
pühapäev, 13. aprill 2008
neljapäev, 27. märts 2008
Astronaut ja kuulitõukaja
Pildid on tehtud sel esmaspäeval, sama fotosessiooni ajal kui passipildidki.
22:16 | Teemad: meie | 0 kommentaari
kolmapäev, 26. märts 2008
Esmaspäevased tegemised
Esmaspäeval oli Belgias lihavõttepühade tõttu vaba päev ja teisel pool tänavat elavad meie maja omanikud olid otsustanud lähemad naabrid külla kutsuda, et naabritevahelist sõprust tugevdada. Võtsime Arlo süles kaasa ja läksime meiegi. Külalisi oli ehk 7-8 pere jagu, tervitati-tutvuti, sooviti häid pühi ja aeti juttu. Tervitusnapsuks oli šampanja ja suupisteteks kõik see, mille külalised olid kostiks kaasa toonud. Arlo osutus 20 päeva vanusena tänava noorimaks ja ei jäänud pikkuse poolest just palju alla vanuselt järgmisele, 3-kuusele poisipõnnile. Küll aga oli 3-kuune poiss tunduvalt kogukam ja raskem.
Tagasi koju jõudes kasutasime juhust, et Arlost passipildid teha. Kes väikesest lapsest üritanud pilte teha, teab, kui raske on panna last avatud silmadega ja kinnise suuga otse kaamerasse vaatama. Sekundi murdosaks see ka õnnestus.
20:23 | Teemad: igapäevaelu, meie | 0 kommentaari
pühapäev, 16. märts 2008
Pilte Arlost
Reedel käisime Mecheleni linnavalitsuses Arlo sündi registreerimas. Belgias on selleks aega 15 päeva. Pilt on tehtud linnavalitsuse hoone ees pärast sünnitunnistuse kättesaamist.
20:09 | Teemad: meie | 0 kommentaari
teisipäev, 4. märts 2008
Nüüdsest kolmekesi
Täna hommikul sündis meie perre poeg, kes sai nimeks Arlo Leon. Pildil on Anu ja pooleteise tunni vanune Arlo sünnituspalatis. 
23:56 | Teemad: meie | 0 kommentaari
pühapäev, 17. veebruar 2008
Tuleb üks neiuke
Tuleb üks neiuke, järelikult tuleb ühelt poolt! Kui tuleks kaks neiukest, siis tuleksid kahelt poolt! Aga seekord tuleb üks — tuleb ühelt poolt!
«Armastus kolme apelsini vastu»
21:58 | Teemad: meie | 0 kommentaari
pühapäev, 10. veebruar 2008
Triibulised
Viimased 3 päeva on meil väga soojad ilmad olnud, sellised, mis kohe kutsuvad välja. Täna siis jõudsime niikaugele, et natukene loodusesse jalutama minna. Suunaks võtsime Mechelse Broek'i, mis on meie juurest mõne kilomeetri kaugusel asuv lindude looduskaitseala. Paraku polnud selline hea mõte ainult meil, vaid ka väga paljudel teistel inimestel: koera- või lapsekärujalutajatel, linnuvaatlejatel, pildistajatel, jalgratturitel, kalameestel või niisama nautlejatel. Sealsel loodusrajal oli liiklus vahepeal tihedam kui pühapäevasel Mecheleni peatänaval. Siiski oli tore, sest päike oli mõnus, nägime palju linde ja saime endast kahekesi pilti teha.
23:41 | Teemad: meie | 0 kommentaari
neljapäev, 31. jaanuar 2008
Kui sa kolmel koival kolgerdad
Mikamaka kortsutas kulmu, tõmbas piibust sügava mahvi ja vaatas taevasse nagu alati, kui ta midagi väga tähtsat tahtis ütelda.
«Kui sa kolmel koival kolgerdad, ega sa siis koimalt pukra ei pääse.»
Väike tüdruk jäi talle, suu ammuli, otsa vahtima.
«Sellest ma ei saa küll mitte mõhkugi aru,» ütles ta hapu näoga.
Mikamaka hoidis nimetissõrme püsti.
«Küll sa hakkad aru saama,» ütles ta, «hihihii, hehehee!»
Ervin Lázár
«Seitsmepäine haldjas»
21:01 | Teemad: meie | 1 kommentaari
esmaspäev, 31. detsember 2007
neljapäev, 6. detsember 2007
Art-Event 2007: kahekesi pildil
Siin me oleme, kahekesi oma messiboksis fotode keskel. Pildistas minu doktoritöö juhendaja Chris.
21:02 | Teemad: kunst, meie | 0 kommentaari
teisipäev, 8. mai 2007
Kõrgele üles!
Taavi tõstis mind täna õige arvu kordi kõrgele-kõrgele. Ega see väga raske vist olnudki, sest me olime sel ajal vees:) Käisime Lieris asuvas veekeskuses, kus lisaks ujumisele saab mägijõest alla lasta ja saunas käia. Väga vahva!
00:05 | Teemad: meie | 0 kommentaari
esmaspäev, 29. mai 2006
Esimene sissekanne
Nonii, nüüd on see siis tehtud. Meil ka oma blogi. Kuigi täitsa uskumatu tundub. Aga vähemasti on nüüd lootus, et aeg-ajalt mõni foto või kirjatükk meie tegemistest ka huvilisteni jõuab.
23:19 | Teemad: meie | 0 kommentaari
















